PRODEJ VYSOCE KVALITNÍHO NÁBYTKU A VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

 

verze 10.05.2013


 

 Informace o kvalitě nábytku

Každý náš klient má možnost u nás zakoupit vysoce kvalitní nábytek a nemusí tak vyhledávat po Egyptě prodejce nábytku, kterých je sice mnoho, ale většinou se jedná o ne příliš kvalitní nábytek z Číny s krátkou životností. Z tohoto důvodu spolupracujeme s kvalitními výrobci nábytku a proto u nás můžete zakoupit kompletní vybavení apartmánů, nebo jen částečné vybavení dle vašich požadavků (například pouze vybavení ložnice, nebo obývacího pokoje atd.).    

Zakoupený nábytek můžete převzít osobně po vašem příjezdu, nebo Vám rádi zajistíme dopravu, vybalení a rozmístění nábytku (dle vašich přání) tak, že apartmán bude po vašem příjezdu připraven k užívání a vy se tak budete moci ihned věnovat relaxaci nebo se vydat ihned na pláž...

V naší nabídce naleznete také spotřebiče, elektroniku i veškeré doplňky. Tyto doplňky ovšem nelze vybírat z mnoha druhů či značek a tyto doplňky budou zakoupeny pouze takové, jaké budou aktuálně v prodeji. 

U nás máte možnost zakoupit 3 druhy nábytku:

1) Sériově vyráběný nábytek: je běžným nábytkem, na který jste zvyklí z domova (materiály: dřevo-tříska, lamino, MDF atd.). Tento nábytek je vyráběn v Evropské kvalitě Rakousko-Egyptskou firmou, která nábytek vyrábí sériově a proto jsou ceny tohoto nábytku velmi příznivé a kvalita velmi dobrá.

2) Nábytek na míru: je nábytkem vyráběným z masivního dřeva a to přímo na zakázku. Tento nábytek je proto tudíž znatelně dražší, neboť se jedná o ruční práci. Zde máte možnost nechat si vyrobit nábytek i z dodaného výkresu, nebo vše nechat na výrobci.

3) Luxusní nábytek FLORA: tímto nábytkem jsou v Egyptě zařizovány apartmány v nejluxusnějších 5* apartmánových resortech.

 

 Ceny nábytku

Ceny za nábytek jsou v místní měně EGP. Nábytek je možné objednat u naší společnosti v ČR a SK a zaplatit jej i v Kč (dle aktuálních kurzů). Ceny nábytku Vám po zakoupení nemovitosti rádi zašleme na vyžádání, neboť se tyto ceny vlivem pohybu kurzu neustále mění. Veškeré naše služby poskytujeme pouze v rámci péče o našeho zákazníka a tudíž pouze našim klientům.

 

 Příklady vybavení nábytkem na míru

 
FLORA FLORA FLORA
FLORA FLORA
FLORA FLORA
FLORA FLORA
FLORA FLORA
 

 Sériově vyráběný nábytek

 Nábytek vysoké kvality za skvělé ceny. Nábytek je dodáván Rakousko-Egyptským výrobcem a to je možné si vybrat z těchto několika druhů a barevných variant. V naší nabídce naleznete i luxusní nábytek z Turecka (označen jako TUR).

 
Beauty Beauty
Emotion Emotion
Dream Dream
Fashion Fashion
Simple Simple

 

Ringo Ringo
Style Style
Melody Melody
Harmony Harmony
Modern Modern

 

TUR 1 TUR 2
TUR 3 TUR 4
TUR 5 TUR 6
TUR 7 TUR 8
TUR 9 TUR 10

 

Kuchyňská linka Peking Kuchyňská linka Rio
Kuchyňská linka Hollywood Dark Cherry Kuchyňská linka Hollywood
Kuchyňská linka Cherry Kuchyňská linka Paris
Kuchyňská linka Sedney Red Kuchyňská linka Sedney Red
Dětský pokoj Dětský pokoj

Námi realizované kuchyňské linky a vybavení apartmánů

Kuchyňská linka eurocont 1 Kuchyňská linka eurocont 2
Kuchyňská linka eurocont 3 Kuchyňská linka eurocont 4
Kuchyňská linka eurocont 5 Obývací pokoj eurocont 4A
Ložnice 4A Ložnice 1A
Tv stolek eurocont 1A TV stolek eurocont 4A

Další fotografie námi zařízených apartmánů naleznete zde: 1 & 2

 

Obývací pokoj Obývací pokoj
Obývací pokoj Obývací pokoj
Obývací pokoj Obývací pokoj
Obývací pokoj Obývací pokoj
Obývací pokoj  
   DALŠÍ NABÍDKA JE ZDE: NÁBYTEK 2  

 

© 2000-2021 EUROCONT REALITY PRAHA; Vodičkova 699/28, 110 00 Praha 1; Tel:  +420 603 414 776, e-mail: egypt@eurocont.eu

TOPlist