EGYPT REALITY

  Egypt  
 
Hlavní strana Egypt - prodej Egypt - Pronájem Nábytek - prodej O naší společnosti Kontakty

EGYPT

PRODEJ LETENEK DO EGYPTA a celého světa - Cestovní agentura EUROCONT


 

Upozornění: letenky Air Cairo nejsou v online systému k dispozici. Tyto letenky máme přímo od letecké společnosti a s vaší poptávkou nás prosím kontaktujte vždy emailem na: letenky@eurocont.eu

Informace o zavazadlech pro lety Smartwings: pro objednávku letenek s odbavovaným zavazadlem do 23 Kg (tarif economy plus) si prosím vyhledejte let v online rezervaci a pokud ve vámi požadovaném termínu není k dispozici volba se zavazadlem, místo dokončení rezervace nám zašlete váš výběr emailem. Letenky Vám následně rezervujeme ručně. Pro tento účel od Vás budeme potřebovat: vybranou trasu letu, termín, jména a příjmení cestujících.
Pokud požadujete odbavované zavazadlo pouze pro některé cestující, nebo například pouze pro jeden směr, upřesněte toto ve zprávě. Váš email prosím zašlete na:
letenky@eurocont.eu

Letištní transfery:
Ke všem letenkám z Prahy je možné si u nás objednat transfer osobním vozidlem pro max. 3 osoby a to z jakéhokoli pražského nádraží na letiště za jednotnou cenu 500,-Kč /vozidlo /jeden směr. V případě více cestujících Vám rádi zajistíme transfer luxusním mikrobusem pro max. 7 osob, za cenu 1.500 Kč /vozidlo /jeden směr. Transfery je možné zajistit také z jakéhokoli místa v ČR za individuální ceny. Rovněž nabízíme nadstandardní možnost pronájmu garáže na dobu vašeho pobytu a můžete tak pohodlně cestovat vlastním vozem. Při trávení dovolené pak budete mít jistotu že vaše vozidlo nikdo nepoškodí na ulici nebo veřejném parkovišti.

Autobusová doprava: naše cestovní agentura je obchodním partnerem a prodejním místem autoFlixbusbusových jízdenek FLIXBUS. Můžete u nás zakoupit velmi levné jízdenky jak pro vnitrostátní, tak pro mezinárodní trasy, které FLIXBUS nabízí. Samozřejmostí je u nás také vyhledání nejlepšího spojení k vaší letecké přepravě tak, aby vám vaše cesta co nejlépe navazovala na letové časy. Jízdenky lze rezervovat elektronicky (jizdenky@eurocont.eu) a platba probíhá zdarma bankovním převodem dle požadavku cestujícího v CZK nebo EUR. K jízdenkám je možnost přikoupení zavazadla i tzv. místenky. Na palubě luxusních autobusů FLIXBUS se v ceně jízdného můžete těšit na nadstandardní služby jako jsou wifi internetové připojení, zásuvky pro napájení vašeho mobilního telefonu nebo notebooku, toaleta. Samozřejmostí je rovněž možnost zakoupení občerstvení a nápojů.

Cestovní doklady: Pro vycestování do Egypta je potřeba cestovní pas s platností ještě minimálně 6 měsíců od návratu z destinace.
 


 

 

Přehled resortů

Residence & domy

Vily a RD

Mapa nemovitostí

 

Info o koupi

Info o Egyptě

Pronájem, zájezdy

Letenky

 

| Nemovitosti v Praze  |  Nemovitosti v Dubaii  |  Nemovitosti na Slovensku  |  Nemovitosti v Evropě  |  Reklama  |       Facebook

 
 

© 2000-2020 EUROCONT REALITY s.r.o.

 
TOPlist